ŠPORT
Memoriál Márie Zavarskej v Rimavskej Sobote – štafetový beh
družstvo chlapcov – 2.miesto
družstvo dievčat – 2miesto
Cezpoľný beh v Rimavskej Sobote - okresné kolo
jednotlivci:
Z. Jurčiaková – 2.miesto, M. Kuvik – 2.miesto, S. Spodniaková – 1.miesto, N.Hrončeková – 2.miesto,
družstvá:
staršie žiačky – 1.miesto /postup na krajské majstrovstvá/
mladšie žiačky – 1.miesto, mladší žiaci – 2miesto
Cezpoľný beh v Žiari nad Hronom - krajské kolo
jednotlivci:
S. Spodniaková – IX.A – 9.miesto,
družstvá:
S. Spodniaková – IX.A, N.Hrončeková – VIII.B, V.Brdniarová – IX.A, družstvo – 7.miesto
Zimný viacboj všestrannosti v Rimavskej Sobote
S.Katreniaková – I. A – 3.miesto
Futsal chlapci- Hnúšťa –obvodné kolo
Vaso /VII.B/, Pokoš /VII.B/, Huľuk /VIII.A/, Mušuka R. /VIII.A/, Kubinec / VIII.A/, Košičiar M. / VIII.B/ , Košičiar V. /IX.A/, Husanica /IX.A /- 1.miesto
Futsal chlapci- Rimavská Sobota –okresné kolo
Vaso /VII.B/, Pokoš /VII.B/, Huľuk /VIII.A/, Mušuka R. /VIII.A/, Kubinec / VIII.A/, Košičiar M. / VIII.B/ , Košičiar V. /IX.A/, Husanica /IX.A /- 4.miesto
Basketbal dievčat- Hnúšťa - okresné kolo
IX.A - V. Brndiarová, N.Štulajterová, P. Turoňová, K.Vlčeková, S. Spodniaková, VIII.B - N.Hrončeková, N. Michalková, T.Vrábľová, VIII.A - P.Danková, Z. Jurčiaková - 1.miesto
Basketbal chlapci - okresné kolo
M.Öszi –VIII.B, M.Košičiar- VIII.B, M.Kubinec –VIII.A, A.Huľuk – VIII.A, S. Verkin – VIII.A, V.Košičiar –IX.A, T.Husanica – IX.A- 3.miesto
VI.B: T.Vrábľová, VIII.B: T.Vrábľová, N.Michalková, N.Hrončeková, , IX.A: N.Štulajterová, V.Brndriarová, AS.Spodniaková, K.Vlčeková- 3.miesto
VII.A – Gabriel, VII.B – Javorčík, Máni, Vaso, Antal, VIII.A – Kubinec, Huľuk, VIII.B - Genda, Košičiar, IX.A – Dianiška, V. Košičiar - 3.miesto
IX.A – N.Štulajterová, S.Spodniaková, K.Vlčeková, V.Brndiarová, P.Turoňová,VIII.B - N.Michalková, VII.A – Z.Jurčiaková - 2.miesto
VII.B – Genda, M. Košičiar, Marko, Oszi, VIII.A – Kubinec, Szczyrba, IX.A – V. Košičiar, 5.miesto
družstvá:
žiaci „A“ – 1.miesto,
žiaci „B“ – 2.miesto,
žiaci „C“ – 1.miesto,
žiačky„B“ – 2.miesto,
žiačky „C“ – 2.miesto,
jednotlivci:
žiaci „A“ –T.A.De Buhr -2.miesto (III.A), T.Blaško – 3.miesto (III.B),
žiaci „B“ – O.Ulický – 2.miesto (V.A),
žiačky„B“ – D.Dianišková – 3.miesto (VI.B),
žiaci „C“ – M.Košičiar – 2.miesto, A.Genda – 3.miesto
V.A: P. Sokol, O. Ulický, VI.A: T. Stano, H. Kriška, R. Trnik, VII.A: I. Vengrín, VII.B: S. Máni, S. Pokoš – 1.miesto
chlapci – 3.miesto
IX.A – N.Štulajterová, S.Spodniaková, K.Vlčeková, V.Brndiarová, P.Turoňová,VIII.B - N.Michalková, VII.A – Z.Jurčiaková - 2.miesto
SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA
Timravina studnička - okresné kolo, recitačná súťaž
Š.Kožiaková /IV.A/ - 1.miesto
J.Striežovský /VI.A/ - 2.miesto
Timravina studnička Lučenec- celoslovenské kolo, recitačná súťaž
Š.Kožiaková /IV.A/ - 3.miesto
Dobšinského rozprávkový Gemer - vlastná tvorba
I.kategória, poézia: A.Sirotová /V.A/- 3.miesto, A.Struhárová /V.A/- 2.miesto,
II.kategória, poézia – L.Liptáková /VI.A/ – 2.miesto, A.Kochanová /VIII.A/– 1.miesto,
II.kategória, próza: M.Vaso /VII.B/– 2.miesto
Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry –školské kolo
kategória C
M.Hlavko /IX.A/ - 1.miesto /postup na okresné kolo/
S.L.Tomová /IX.A/ - 2.miesto
Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry –okresné kolo
kategória C
M.Hlavko /IX.A/ - 3.miesto
Šaliansky Maťko - recitačná súťaž, okresné kolo v Rimavskej Sobote
Š.Kožiaková /IV.A/ - 1.miesto
próza:
I.kat.: 1.miesto – Š.Kožiaková, 2.miesto – T.A. de Buhr, 3.miesto – V. Fazekašová,
II.kat.: 1.miesto –K.Búrová, 2.miesto –A.Struhárová, 3.miesto – T. Vetráková a H.Kriška,
III.kat.: 2.miesto – S.Keleti, 3.miesto – D.Dovalová
poézia:
I. kategória: 1. Juliana Belicová, 2. Katarína Bošánska, 3. Lea Petróczyová, Katarína Keletiová;
II. kategória: 1. Ján Striežovský, 2. Matúš Striežovský, 3. Alžbeta Bošánska;
III. kategória: 1. Sára Sujová, 2. Samuel Máni, 3. Lucia Guzmová
1.miesto – Š.Kožiaková IV.A (postup na regionálne kolo)
2.miesto – J.Striežovský VI.A (postup na regionálne kolo)
3.miesto - J.Belicová III.B (postup na regionálne kolo)
ocenené práce: S.Ferenčíková – VI.A a A,Kochanová – VIII.A
N. Kubíniová- 1.miesto , H. Kriška - 3.miesto, T. Vetráková – 2.miesto, J. Striežovský – 3.miesto
II.kategória: Liana Liptáková /VI.A/- 1.miesto
Anna Struhárová /V.A/– 3.miesto
III.kategória: Anna Kochanová / VIII.A/ – 1.miesto
ANGLICKÝ JAZYK -olympiáda, školské kolo
kategória 1A:
S.Keleti /VII.A/ - 1.miesto
K.Danišová /VI.B/-2.miesto
Z.Jurčiaková /VII.A/ -3.miesto
kategória 1B:
S.Spodniaková /IX.A/ -1.miesto /postup na okresné kolo/
Š. Gondáš /IX.A/-2.miesto
T.Dianiška /IX.A/-3.miesto
Olympiáda z anglického jazyka - okresné kolo
kategória 1A:
S.Keleti /VII.A/ - 7.miesto
MATEMATIKA
Pytagoriáda - školské kolo, úspešní riešitelia
kategória P3:
R. Zvara /III.A/, T. Blaško /III.B/,R. Šotek /III.B/
kategória P4:
Š. Kožiaková /IV.A/, P.Petróczy /IV.A/, A.Miháliková/IV.A/, N.Oravcová /IV.A/, I. Hradovská/IV.A/
kategória P5:
P.Sokol /V.A/
P3 - R. Zvara /III.A/, – 1.miesto
T.Blaško/III.B/ – 3.miesto
P4 –A, Š.Kožiaková / IV.A /-3.miesto
P5 – P.Sokol / IV.A /– 6.-9.miesto,
· Pytagoriáda - okresné kolo v Rimavskej Sobote
P3 - R. Zvara /III.A/, 1.miesto–
T.Blaško/III.B/ 3.miesto–
3.miestoP4 –A, Š.Kožiaková / IV.A /-
P5 – P.Sokol / IV.A /– 6.-9.miesto
VÝTVARÁ VÝCHOVA
Fašiangy na Gemeri a Malohonte
N.Oravcová /IV.A/ – 2.miesto,
S.Boháčiková /I.A/ – 1.miesto
FYZIKA
I.kategória:
VI.A - J.Striežovský – 1.miesto (postup na regionálne kolo)
VI.A - H.Kriška – 2.miesto (postup na regionálne kolo)
V.A - D.Guzma – 3.miesto (postup na regionálne kolo)
II.kategória:
VII.A -S. Keleti – 4.miesto
VII.B – S.Pastýrová – 6.miesto
DEJEPIS
IX.A – M.Adamek , Š. Gondáš, P.Maťko – 3.miesto
družstvo: VII.A – N.Bútorová, P.Danková, S.Keleti, A.Smitalová, VII.B – Z.Trnavská – 1.miesto
BIOLÓGIA
1.družstvo: VIII.B - N. Hrončeková, S.Sujová, T.Vrábľová, N. Zubajová, VII.B - S.Pastýrová - 2.miesto
2.družstvo: VII.B – D. Dovalová, D.Vlčeková, Z.Trnavská, VI.B – K.Baňasová, K. Danišková -3.miesto
IV.A – Š. Kožiaková, D.Bari, S.Miháliková, N.Oravcová, K.Keletiová – 1.miesto